Rezultatet e kërkimit tuaj
pin-78x80

Për Shitësit

Nëse kërkoni zona atraktive, restaurante, shkolla etj këtu është vendi i duhur për të filluar.

clock-78x80

Për Qeramarrësit

Profesionistët tanë janë këtu për t’ju ndihmuar në gjetjen e shtëpisë së ëndërruar, duke ju bërë të ndjeheni rehat dhe të sigurt.

clipboard-78x80

Për Blerësit

Nëse jeni duke blerë ose shitur një shtëpi, është webfaqja e duhur që do ju ndihmojë në gjetjen pronës së ëndërruar. Ju rekomandojmë të abonoheni për më të rejat!

Të fundit

me qira

Lëshohet banesa me qera në Tiranë

22 120 m2
Apartament 120 m2 me qera , 2+1, modern , Rruga Budi , 500 Euro. Ne Fillim te Rruges Budi ...
Apartament 120 m2 me qera , 2+1, modern , Rruga Budi , 500 Euro. Ne Fillim te Rruges Budi , 50 m.nga Rr. e Elbasani ...
500 €

Tower Bridge 1

Projekti me ambicioz i “ORION Construction” eshte  Kompleksi Rezidencial “Tower Brid ...
Projekti me ambicioz i “ORION Construction” eshte  Kompleksi Rezidencial “Tower Bridge – Ura qe lidh ku ...
ne shitje

Trualli për shitje në Sarandë

Shitet trualli në Sarandë me madhësi 300m2 pranë Hotel Bahamas. Trualli është me hipotekë ...
Shitet trualli në Sarandë me madhësi 300m2 pranë Hotel Bahamas. Trualli është me hipotekë dhe dokumenta të rregullt ...

Kompleksi “TIRANA 2000”

Matrix Konstruksion është një nga shoqëritë e ndërtimit me te mëdha ne vend. E krijuar ne ...
Matrix Konstruksion është një nga shoqëritë e ndërtimit me te mëdha ne vend. E krijuar ne janar te vitit 1999, me q ...

Gjeni prona

0 € në 56.000.000 €

Top Oferta

Video

pronainfo.alpronainfo.co